Easy Monday Capsule Bed And Traditional Thai Bath

  • Wi-Fi
  • Basen zewnętrzny
  • Klimatyzacja

Hotel Easy Monday Capsule Bed And Traditional Thai Bath Bangkok jest ulokowany w dzielnicy Khaosan, 2 km od takich rodzinnych miejsc jak Ogród zoologiczny w Bangkoku. Ten hotel może pochwalić się zewnętrznym basenem, Wi-Fi na terenie całego obiektu oraz pokojami z widokiem na ogród.

Pokoje w hotelu dysponują patio i balkonem, a także klimatyzacją. Wyposażenie łazienek obejmuje bidet i oddzielną toaletę. Goście mogą również korzystać ze wspólnych łazienek z bidetem i oddzielną toaletą.

Nie będziesz się nudzić dzięki basenem zewnętrznym i tarasowi.

Skosztuj potraw kuchni zdrowej w restauracji Madame Musur Bar & Restaurant położonej bardzo blisko od hotelu Easy Monday Capsule Bed And Traditional Thai Bath.

Muzeum Tekstyliów Królowej Sirikit znajduje się w odległości 17 min spacerem, a SEA LIFE Bangkok Ocean World prawie 10 min jazdy od eleganckiego hotelu. Park Santichiprakan leży w jedynie 550 metrach. W niewielkiej odległości od Easy Monday Capsule Bed And Traditional Thai Bath goście znajdą takie atrakcje, jak Ram Buttri. Elegancki obiekt jest zlokalizowany prawie 10 min autem od stacji kolejowej BTS-Nana, natomiast Muzeum Syjamu jest w około 2,1 km.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near Easy Monday Capsule Bed And Traditional Thai Bath Bangkok
Nila Oldtown Bkk
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Nila Oldtown Bkk

5.0
Przyjemnie 0 opinii
98 m od nieruchomości
USD 82 USD 74
za noc
Bella Bella House
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Bella Bella House

7.7
Dobry 134 opinie
116 m od nieruchomości
USD 20 USD 18
za noc
Bann Chana
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Bann Chana

157 m od nieruchomości
USD 8 USD 7
za noc

    Udogodnienia

    Internet

    • Wi-Fi

    Opcje parkingowe

    • Parking

    Odpoczynek

    • Basen zewnętrzny
    • Ogród

    W pokojach

    • Klimatyzacja
    • Patio
    • Taras
    • Meble ogrodowe

    W łazience

    • Bezpłatny zestaw kosmetyków

    Dostępne na miejscu

    • Całkowity zakaz palenia
    • Gaśnice

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 14:00 do 23:59
    Wyjazd: do 11:00
    Często Zadawane Pytania
    • Jaka stacja kolejowa znajduje się najbliżej hotelu Easy Monday Capsule Bed And Traditional Thai Bath?
      Najbliższy do hotelu Easy Monday Capsule Bed And Traditional Thai Bath przystanek kolejowy to BTS-Nana, położony w prawie 9 km stąd.
    • Jakie metody płatności umożliwia hotel Easy Monday Capsule Bed And Traditional Thai Bath?
      Hotel Easy Monday Capsule Bed And Traditional Thai Bath może akceptować następujące metody płatności:
      • Visa
      • American Express
      • JCB
    • 🔤
      Jakimi językami posługuje się personel w hotelu Easy Monday Capsule Bed And Traditional Thai Bath?
      Personel hotelu Easy Monday Capsule Bed And Traditional Thai Bath chętnie udziela informacji, posługując się włoski, niemiecki, wietnamski i hiszpański.
    • Czy hotel Easy Monday Capsule Bed And Traditional Thai Bath posiada basen?
      Tak, hotel Easy Monday Capsule Bed And Traditional Thai Bath posiada basen.

    Lokalizacja

    Map

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    Easy Monday Capsule Bed And Traditional Thai Bath Bangkok

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij